Oferta pracy: Obsługa techniczna/ratownik

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:

• Pełnienie dyżuru na wyznaczonym stanowisku, stały nadzór nad kąpiącymi się, reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocy oraz podejmowanie akcji ratunkowej
  • Kontrola stanu , obsługa  urządzeń i sprzętu, który zapewnia bezpieczeństwo osób   korzystających z pływalni
  • Reagowanie na wszystkie wypadki naruszenia obowiązującego regulaminu Krytej Pływalni
  • Uczestniczenie w innych pracach związanych z eksploatacją pływalni
  • Obsługa, konserwacja urządzeń znajdujących się na obiektach i terenach Fundacji PGE Energia Ciepła zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami.
  • Usuwanie awarii i usterek.
  • Prace porządkowe.
  • Prace przy organizacji i obsłudze imprez cyklicznych oraz dodatkowych organizowanych przez Fundację PGE Energia Ciepła
  • Przestrzeganie właściwego stanu sanitarno-higienicznego oraz przeciwpożarowego Fundacji PGE Energia Ciepła.
  • Przestrzeganie właściwej gospodarki energią elektryczną, dostarczanym ciepłem, wodą oraz ich zużyciem zgodnie z przeznaczeniem.
  • Zapewnienie sprawności techniczno-eksploatacyjnej budynków i urządzeń na terenie Fundacji PGE Energia Ciepła.
  • Wykonywanie zaleceń PIP, SANEPID, Straży Pożarnej, Policji, UDT oraz innych instytucji odnośnie zapewnienia bezpieczeństwa, porządku, zabezpieczenia mienia oraz właściwego stanu technicznego obiektów, maszyn i urządzeń.

Oferujemy:

• Umowę o pracę
  • Pracę zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Jasny system premiowy
  • Dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość zyskania doświadczenia zawodowego
  • Możliwość korzystania z usług oferowanych przez Fundację na preferencyjnych warunkach zgodnie z wewnętrznymi przepisami.

Wymagania:

• posiadanie uprawnień do wykonywania ratownictwa wodnego potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych wydanym na podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 czerwca 2012 r. (Dz. U. poz. 747) lub innym dokumentem potwierdzającym ukończenie szkolenia na ratownika wodnego
  • aktualne zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i uzyskaniu tytułu ratownika
  • potwierdzenie członkostwa lub zatrudnienia w podmiocie uprawnionym do wykonywania ratownictwa wodnego.

Dodatkowe:

• Umiejętność obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, punktualność, sumienność
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.

Mile widziane:

• staż pracy na stanowisku ratownika.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV do 19 grudnia 2018 r.
na adres: sekretariat@fundacjarybnik.pl

Fundacja PGE Energia Ciepła

NIP: 642 28 48 773
  KRS: 0000204954