Oferta pracy: Obsługa techniczna obiektów

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:

• Obsługa, konserwacja urządzeń znajdujących się na obiektach i terenach Fundacji PGE Energia Ciepła zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami.
  • Usuwanie awarii i usterek.
  • Prace porządkowe.
  • Przestrzeganie właściwej gospodarki energią elektryczną, dostarczanym ciepłem, wodą oraz ich zużyciem zgodnie z przeznaczeniem.
  • Prace przy organizacji i obsłudze imprez cyklicznych oraz dodatkowych organizowanych przez Fundację PGE Energia Ciepła.
  • Przestrzeganie właściwego stanu sanitarno-higienicznego oraz przeciwpożarowego Fundacji PGE Energia Ciepła.
  • Zapewnienie sprawności techniczno-eksploatacyjnej budynków i urządzeń na terenie Fundacji PGE Energia Ciepła.
  • Wykonywanie zaleceń PIP, SANEPID, Straży Pożarnej, Policji, UDT oraz innych instytucji odnośnie zapewnienia bezpieczeństwa, porządku, zabezpieczenia mienia oraz właściwego stanu technicznego obiektów, maszyn i urządzeń.

Oferujemy:

• Umowę o pracę
  • Pracę zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Jasny system premiowy
  • Dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość zyskania doświadczenia zawodowego.
  • Możliwość korzystania z usług oferowanych przez Fundację na preferencyjnych warunkach zgodnie z wewnętrznymi przepisami.

Nasze oczekiwania:

• Wykształcenie minimum zawodowe/techniczne w specjalności sanitarnej lub elektrycznej
  • Mile widziane zaświadczenia kwalifikacyjne G1 lub G2 do obsługi, konserwacji, remontu i montażu instalacji i urządzeń energetycznych do 1 kV, sieci i instalacji cieplnych wraz z urządzeniami pomocniczymi o przesyle ciepła powyżej 50 kW
  • Prawo jazdy kat.B.

Dodatkowe:

• Umiejętność obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV do 25 października 2018 r.
na adres: sekretariat@fundacjarybnik.pl

Fundacja PGE Energia Ciepła

NIP: 642 28 48 773
  KRS: 0000204954