Zakład Rehabilitacji Leczniczej Fundacji PGE Energia Ciepła

Strefa Relaksu: Relaks w gronie znajomych

Magia Ziół (pakiet dla 1 osoby) – NOWOŚĆ

Pakiet rozpoczyna się ziołowym peelingiem ciała o ujmującym zapachu. Peeling dzięki komponentom mieszanki syberyjskich ziół nawilża i odżywia przesuszoną skórę. Kolejnym etapem zabiegu jest naniesienie na ciało maski odżywczo- nawilżającej i owinięcie go folią. Zabieg wykonywany jest na podgrzewanym stole celem wzmocnienia działania.

• Koszt: 190 zł
  • Oferta ważna: piątek -sobota 16:00-20:00
  • Czas zabiegów: 120 min.

RELAKS DLA DWOJGA

Zabiegi wykonywane są w jednym gabinecie dla dwóch osób równocześnie. Dla każdej osoby oferujemy:

• Kąpiel aromaterapeutyczna z hydromasażem
  • Masaż relaksacyjny całego ciała z elementami akupresury
  • Maseczka odżywcza na dłonie

Poczujcie na własnej skórze miliony bąbelków w naszej aromaterapeutycznej kąpieli. Następnie zapraszamy na profesjonalny masaż, który sprawi, że cały stres i napięcie odpłynie w niepamięć a na Wasze dłonie nałożymy odżywczą maseczkę.

• Koszt: 390 zł (od poniedziałku do piątku)
  • Koszt: 430 zł (sobota)
  • Oferta ważna od poniedziałku do piątku od 6.00 -20.00;
    w sobotę od 16.00-20.00
  • Czas zabiegów: dla każdej osoby 2 h

POPOŁUDNIOWY RELAKS

Zestaw relaksacyjno-odprężających zabiegów dla 4 osób. Dla każdej osoby oferujemy:

• masaż pleców ciepłymi olejkami (zastosowanie podgrzanego olejku do masażu poprawia krążenie i metabolizm, a także oczyszcza organizm z toksyn. Ciepło rozluźnia także mięśnie i stawy w czasie masażu. Kto chociaż raz doświadczył ciepłego masażu nie będzie chciał już wrócić do masażu tradycyjnego).
  • relaksacyjna kąpiel ((do wyboru kąpiel aromaterapeutyczna z hydromasażem ,kąpiel perełkowa z minerałami, kąpiel z koloroterapią)
  • drenaż limfatyczny / nóg (terapia podciśnieniowa pobudzająca układ limfatyczny, poprawia metabolizm i przyspiesza proces oczyszczania organizmu)
  • maseczka odżywcza na dłonie

• Koszt: 360 zł ; każda kolejna osoba - 90 zł
  • Oferta ważna od poniedziałku do czwartku, od 16.00 – 20.00
  • Czas zabiegów: dla każdej osoby - 60 min.

WEEKENDOWY RELAKS

• masaż całego ciała ciepłymi olejkami (zastosowanie podgrzanego olejku do masażu poprawia krążenie i metabolizm, a także oczyszcza organizm z toksyn. Ciepło rozluźnia także mięśnie i stawy w czasie masażu. Kto chociaż raz doświadczył ciepłego masażu nie będzie chciał już wrócić do masażu tradycyjnego).
  • relaksacyjna kąpiel (do wyboru kąpiel aromaterapeutyczna z hydromasażem ,kąpiel perełkowa z minerałami, kąpiel z koloroterapią)
  • odżywczy peeling na dłonie
  • maseczka nawilżająca na dłonie

• Koszt: 600 zł; każda kolejna osoba 150 zł
  • Oferta ważna od piątku od 16.00-20.00; w sobotę od 16.00-20.00.
  • Czas zabiegów: dla każdej osoby 2 h
  • Prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc.

Szukasz ukojenia? Chcesz zapomnieć na chwilę o codzienności? To dobrze, że trafiłeś do Nas. Pozostaw troski za drzwiami i pozwól sobie na odrobinę relaksu.

W STREFIE RELAKSU zaznasz uczucie odprężenia, odzyskasz energię i naturalny spokój. Perfekcyjnie dobrane dla Ciebie masaże zniwelują ból, a różnorodne pielęgnacyjne zabiegi wprowadzą Twoje ciało w stan wyciszenia. Rozkoszuj się dotykiem ciepłych kamieni, zapachem czekolady i korzystaj z dobrodziejstw olejków eterycznych. Dzięki niepowtarzalnym zabiegom i masażom specjaliści wyczarują dotykiem krainę błogiego spokoju, do której, mamy nadzieję, będziesz chciał wracać, nie raz.

Oferujemy Państwu nowopowstały (40 m2) salon do masażu z miejscem na odpoczynek, z klimatyzacją i z fantastycznym widokiem na zalew rybnicki. Nowa przestrzeń pozwala wprowadzić całą gamę wyjątkowych zabiegów.

Zapraszamy do miejsca, w którym czas będzie płynąć w innym rytmie, a słowo „relaks” nabierze nowego znaczenia. Jesteśmy przekonani, że w nowoczesnych, perfekcyjnie zaplanowanych wnętrzach, każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Nowe miejsce jest wyposażone w aneks kuchenny oraz specjalną, komfortową przestrzeń dla gości. Dlatego też jest to oryginalne miejsce, w którym możemy relaksować się w gronie najbliższych.

Istnieje możliwość stworzenia indywidualnego pakietu zabiegów na różne okoliczności (np.: spotkanie integracyjne, urodziny fit, wieczory panieńskie i.t.p). Za dodatkową opłatą jest możliwe zorganizowanie cateringu oraz różnorodnych zabiegów kosmetycznych.

Tak wyjątkowego miejsca nie ma nigdzie w Rybniku. Pozwól NAM zaplanować TWÓJ odpoczynek.

Poznaj naszą ofertę: