Strefa Fitness

Wyznacz cele

krótkoterminowy ok 30 dni lub długoterminowy ok 3- 6 miesięcy co pozwoli trenerowi na ułożeniu planu treningowego w celu osiągnięcia sukcesu.

Nie ukrywaj swoich schorzeń

- to wiedza dla instruktora , która pozwoli mu na dostosowanie tempa , rodzaju i intensywności ćwiczeń do Twojego stanu zdrowia

Daj sobie czas na naukę

daj swojemu ciału czas by osiągnęło formę, która sprosta wymaganiom treningu. By dojść do perfekcji , potrzeba czasu, więc nie oczekuj tego na samym początku.

Skoncentruj się

skup się na uruchomieniu wskazanych podczas treningu partii ciała i mięśni

Nie bagatelizuj ćwiczeń

- Nie pomijaj żadnych ćwiczeń w treningu , nawet tych , które wydają się nudne lub zbyt proste. Należy wzmacniać również mięśnie małe i słabe o których często zapominamy

Ćwicz regularnie

kluczem do każdego sukcesu jest systematyczność

Pij wystarczającą ilość wody

Dbaj o atmosferę podczas ćwiczeń

do ćwiczeń należy podchodzić rozluźnionym , wolnym od trosk i zmartwień. Nie ćwicz jeśli targają Tobą silne emocje!

Baw się!

czerp radość z fitnessu - jest szansa, że nie nie stracisz motywacji i dotrzesz do założonego celu!

Zaloguj się do PANELU KLIENTA