Aleksandra Dyduch

Od 8 lat związana jest z fitnessem i sportowym stylem życia. Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością- nowoczesne formy gimnastyki, trener personalny. Nauczyciel metody Pilates. Uczestniczka międzynarodowych szkoleń oraz warsztatów z zakresu fitness: trening kobiet w ciąży, boot camp & ABs , trening funkcjonalny, functional step, fit Ball. Obecnie szczęśliwa świeżo upieczona mama, która razem z wami chce podjąć walkę o wyznaczone cele.
  • poniedziałek:
    18:00 – Modelowanie sylwetki
  • środa:
    18:00 - Step - trening funkcjonalny

Klaudia Dudyk

Od najmłodszych lat związana ze sportem trenując taniec oraz sporty walki. Absolwentka wychowania fizycznego na AWF-ie w Katowicach. Obecnie jest studentką na wydziale Fizjoterapii i Medycyny Sportowej. Na codzień nauczycielka Wychowania fizycznego w szkole podstawowej po godzinach instruktorka fitness i trener personalny, trenerka aqua fitness oraz instruktor pływania. Specjalizuję się w mocnych formach zajęć szczególnie tych spalających. Dalej poszerza i doskonali swój warsztat biorąc udział w szkoleniach.
  • wtorek:
    18:00 – Tabata

Patrycja Mida - Brzeziok

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia, studia podyplomowe na kierunku Trener Personalny i II stopnie dietetyki klinicznej. Pozytywna, uśmiechnięta, a jej pomysłom na trening nigdy nie ma końca. Instruktor Fitness specjalizujący się w prozdrowotnych formach aktywności takich jak Zdrowy Kręgosłup i Pilates. Jej zajęcia pomagają tym, którzy poprzez aktywność fizyczną chcą zniwelować ból i poprawić jakość życia wmyśl zasady:” Ruch może zastąpić każdy lek, ale nie każdy lek zastąpi ruch.”
  • wtorek:
    19:00 – Zdrowy kręgosłup
  • czwartek:
    19:00 – Pilates

Aleksandra Owczarzak

Absolwentka Poznańskiego AWF-u na kierunku Wychowanie Fizyczne o specjalizacji Instruktor Fitness. Od kilku lat instruktorka Fit&Jump i Aqua Aerobiku. Oli sport towarzyszył od zawsze, już jako 3 latka trafiła na zajęcia taneczne i tak zostało do dziś. Taniec to jej pasja i sposób na łapanie pozytywnej energii. O sobie mówi: "Mój zapał i energia pobudzą każdego do pracy, a uśmiech i spalone kalorie będą najlepszą zapłatą za Wasz wysiłek. Bądź FIT i JUMP na moje zajęcia!"
  • czwartek:
    18:00 – Body Pump