Iwona

Instruktor Fitness z wieloletnim doświadczeniem, Instruktor Aqua Fitness. Trener Personalny. Od zawsze pasjonatka sportu i zdrowego trybu życia. Specjalizuje się w zajęciach spalających, wzmacniających, prozdrowotnych i rozciągających.
  • poniedziałek: 18:00 Płaski brzuch,
    19:00 Tabata / Interwał
  • piątek: 17:00 Body Pump,
    18:00 Full Body Workout

Patrycja

Pozytywna, uśmiechnięta, energiczna, a jej pomysłom na trening nigdy nie ma końca. W swojej pracy dba o pozytywną i pełną motywacji atmosferę podczas prowadzonego treningu, dużą wagę przywiązuję również do techniki wykonywanych ćwiczeń. Każdy podopieczny jest traktowany indywidualnie, a trening dostosowuje do jego potrzeb i oczekiwań. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Fizjoterapia oraz studia podyplomowe na kierunku Trener Personalny. Jako trener Fizjoterapeuta od kilku lat pomaga innym: zrzucić zbędne kilogramy, poprawić wygląd sylwetki, osiągnąć jeszcze lepszą lub przywrócić sprawność fizyczną po urazach. Współpraca to nie tylko treningi, ale także konsultacje dietetyczne, suplementacyjne, porady dotyczące zdrowego stylu życia oraz zwykła przyjacielska rozmowa.
  • wtorek: 19:00 zdrowy kręgosłup
  • czwartek: 19:00 zdrowy kręgosłup

Oliwia

Od wielu lat związana ze sportem. Na początku miało to służyć tylko odchudzaniu, potem stało się receptą na życie. Na co dzień pomaga podopiecznym w osiąganiu celu nie tylko utraty wagi, ale również w walce o lepsze zdrowie i kondycję.
Cała przygoda ze sportem rozpoczęła się od treningów sztuk walki, potem wiele lat z fitnessem, biegi długodystansowe, trening siłowy i funkcjonalny. Te wszystkie doświadczenia złożyły się na podejście do sportu i podopiecznego, którego stawia zawsze na pierwszym miejscu.
  • środa: 18:00 – Trening pośladków,
    19:00 – Fat Burning