Trenerzy i instruktorzy

Aurelia

Sport towarzyszy jej w życiu od dawna. Zaczęło się od tańca, później fitness, siłownia, kalistenika, pole dance. W końcu postanowiła rozwijać się jako trener. Aktualnie stara się zarażać ludzi pasją do codziennego ruchu, który daje nam energię do działania, zdrowego ciała i umysłu.
  • wtorek: 19:00 Full Body Workout, 20:00 Pilates
  • czwartek: 19:00 Full body Workout, 20:00 BPU

Patrycja

Pozytywna, uśmiechnięta, energiczna, a jej pomysłom na trening nigdy nie ma końca. W swojej pracy dba o pozytywną i pełną motywacji atmosferę podczas prowadzonego treningu, dużą wagę przywiązuję również do techniki wykonywanych ćwiczeń. Każdy podopieczny jest traktowany indywidualnie, a trening dostosowuje do jego potrzeb i oczekiwań. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Fizjoterapia oraz studia podyplomowe na kierunku Trener Personalny. Jako trener Fizjoterapeuta od kilku lat pomaga innym: zrzucić zbędne kilogramy, poprawić wygląd sylwetki, osiągnąć jeszcze lepszą lub przywrócić sprawność fizyczną po urazach. Współpraca to nie tylko treningi, ale także konsultacje dietetyczne, suplementacyjne, porady dotyczące zdrowego stylu życia oraz zwykła przyjacielska rozmowa.
  • czwartek : 19:00 zdrowy kręgosłup

Oliwia

Od wielu lat związana ze sportem. Na początku miało to służyć tylko odchudzaniu, potem stało się receptą na życie. Na co dzień pomaga podopiecznym w osiąganiu celu nie tylko utraty wagi, ale również w walce o lepsze zdrowie i kondycję.
Cała przygoda ze sportem rozpoczęła się od treningów sztuk walki, potem wiele lat z fitnessem, biegi długodystansowe, trening siłowy i funkcjonalny. Te wszystkie doświadczenia złożyły się na podejście do sportu i podopiecznego, którego stawia zawsze na pierwszym miejscu.
  • środa: 18:00 – Trening pośladków, 19:00 – Fat Burning