Siłownia w Fundacji PGE Energia Ciepła jest wyjątkowym miejscem na mapie Rybnika, bowiem swoje funkcjonowanie rozpoczęła jako jeden z pierwszych tego typu obiektów w mieście.

Fitness Club powstał z myślą o tym aby propagować zdrowy styl życia. Jest to miejsce w którym panuje pozytywna atmosfera do której chce się wracać.

Dzięki działaniom zespołowym jest to miejsce spotkań, integracji, motywacji, rozwiązywania problemów, kompleksowej i przede wszystkim na dużym poziomie opieki klienta, który czuję się u Nas wyjątkowo.

Nasz Klub to miejsce, w którym ludzie realizują swoje marzenia, wygrywają walkę ze swoimi kompleksami i ograniczeniami, staja się zdrowsi, sprawniejsi i szczęśliwsi.

Atuty siłowni:

• dwie klimatyzowane sale
  • strefa cardio: bieżnie, rowerki, body space, platforma wibracyjna, orbitreki
  • strefa maszyn
  • strefa wolnych ciężarów
  • sklep Power Up
  • wyszkolony trener personalny i fizjoterapeuci
  • strefa prozdrowotna
  • przyjazna atmosfera

Godziny otwarcia klubu:

• poniedziałek-piątek: 8:00 – 23:00
  • sobota: 8:00 – 20:00
  • niedziela: 10:00 – 18:00

"SIŁOWNIA TO DLA MNIE PASJA, KTÓRA UCZY MNIE WALKI Z SAMYM SOBĄ, DETERMINACJI, POKORY I WYTRWAŁOŚCI W DĄŻENIU DO CELU"

Manager siłowni: Mateusz Szołtysik

Jest trenerem personalnym i instruktorem siłowni.

Wieloletni pasjonat sportów siłowych, od ponad 15 lat związany z siłownią Fundacji PGE Energia Ciepła. Nie boi się podejmować trudnych wyzwań, otwarty na wszelkie nowe pomysły.

Zmienia Klub i dostosowuje go do potrzeb klienta.

Mateusza wyróżnia ambicja oraz łatwość budowania relacji z klientami.
Na co dzień wulkan pozytywnej energii dla którego doba jest zdecydowanie za krótka!

Zaloguj się do PANELU KLIENTA