Strefa Siłowni

Siłownia w Fundacji PGE Energia Ciepła jest wyjątkowym miejscem na mapie Rybnika, bowiem swoje funkcjonowanie rozpoczęła jako jeden z pierwszych tego typu obiektów w mieście.

Fitness Club powstał z myślą o tym aby propagować zdrowy styl życia. Jest to miejsce w którym panuje pozytywna atmosfera do której chce się wracać.

Dzięki działaniom zespołowym jest to miejsce spotkań, integracji, motywacji, rozwiązywania problemów, kompleksowej i przede wszystkim na dużym poziomie opieki klienta, który czuję się u Nas wyjątkowo.

Nasz Klub to miejsce, w którym ludzie realizują swoje marzenia, wygrywają walkę ze swoimi kompleksami i ograniczeniami, staja się zdrowsi, sprawniejsi i szczęśliwsi.

Opiekę nad siłownią sprawuje trener Sandra Nestorowicz

Atuty siłowni:

• dwie klimatyzowane sale
  • strefa cardio: bieżnie, rowerki, body space, platforma wibracyjna, orbitreki
  • strefa maszyn
  • strefa wolnych ciężarów
  • bezpłatny parking (do 4 godzin)
  • sklep Kuźnia Mocy z sumplementami
  • wyszkolona karda trenerów personalnych, przygotowania motorycznego i fizjoterapeutów
  • opieka trenerska
  • strefa prozdrowotna