Manager Fitness Clubu

• Patrycja Mida - Brzeziok
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach - ukończyła studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia i studia podyplomowe na kierunku Trener Personalny. Instruktor Fitnessu dla kobiet w ciąży. Ukończyła dwa kursy z zakresu dietetyki. Ciągle rozszerza swoja wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Na codzień pracuje z dziećmi z wadami postawy, a jako trener Fizjoterapeuta od kilku lat pomaga innym: zrzucić zbędne kilogramy, poprawić wygląd sylwetki, osiągnąć jeszcze lepszą lub przywrócić sprawność fizyczną po urazach. Współpraca z nią to nie tylko treningi, ale także konsultacje dietetyczne, suplementacyjne, porady dotyczące zdrowego stylu życia oraz zwykła przyjacielska rozmowa. Zawsze pełna energii, stara się przekładać swój optymizm na pracę z naszymi klubowiczami, motywując ich do działania oraz czuwając, by ćwiczyli w bezpieczny i właściwy sposób.

Zaloguj się do PANELU KLIENTA