Strefa Siłowni

Trenerzy Personalni

• Mateusz Szołtysik
"Trening rozwija nie tylko mięśnie... Ale przede wszystkim silną wolę, cierpliwość i samodyscyplinę"

Zaangażowany w aktywną pomoc na każdym etapie Twojego dążenia do celu, niezwłocznie koryguje wszelkie nieprawidłowości podczas treningu.

Ćwiczenia pod czujnym okiem profesjonalnego trenera personalnego to szybsze efekty, dodatkowa motywacja, cenne porady, 100% bezpieczeństwa

Szczegóły dotyczące treningów personalnych, Mateusz: 795 584 338.

Warunkiem korzystania z treningów personalnych jest zakup biletu lub karnetu na siłownię.

• Patrycja Mida-Brzeziok
Jako dyplomowany trener i magister Fizjoterapii od kilku lat pomaga innym: zrzucić zbędne kilogramy, poprawić wygląd sylwetki, osiągnąć jeszcze lepszą lub przywrócić sprawność fizyczną po urazach. Podczas prowadzonego treningu dba o pozytywną i pełną motywacji atmosferę, dużą wagę przywiązuję do techniki wykonywanych ćwiczeń. Każdy traktowany jest indywidualnie, a trening dostosowuje do jego potrzeb i oczekiwań.

Szczegóły dotyczące treningów personalnych, Patrycja: 509 534 561

Zaloguj się do PANELU KLIENTA